Kalite Politikamız

Gelişim ve güvenilirlik en önemli ilkelerimiz arasında yer alır.

Delen Orman Ürünleri kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Çizmiş olduğu kurumsal politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir;

Delen Orman Ürünleri çalışanlarının iş süreçlerine yeni fikirlerle destek olmalarının teşvik edilmesi ile müşterilerin beklentiler doğrultusunda üretken ve yenilikçi ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi.

Müşterilerin istek ve gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti beklentilerin üzerinde tutan stratejik yönetim yaklaşımının sergilenmesi.

Delen Orman Ürünleri,birlikte çalıştığı kuruluşlarla faydalı ilişkiler kurulması ve onlarla birlikte büyümenin sürdürülmesi.

Çevre duyarlılığın artırılması için çalışanların ve toplumun bilgi seviyesinin artırılması yönündeki faaliyetlerin yanı sıra çevreyi, insan sağlığını ve güvenliğini tehdit etmeyen uygulamaların kullanılması ve kullandırılması.

Bilgi güvenliği konusunda, güvenlik ihlal olaylarının en az indirilmesi için gerekli hassasiyetlerin gösterilmesi ve konuyla ilgili müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması.

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Delen Orman Ürünleri Kalite Politikası’nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

placeholder